Юрій Яцика з полку «АЗОВ» приїхав до Рівного вручити мистецькі «Оскари»: це був Рок-н-Ролл (ФОТО/ВІДЕО)

Як виглядає відзнака

Юрій Яцика – відомий у Рівному культурний та мистецький діяч – пішов на фронт практично з перших днів широкомасштабного вторгнення.

Служить Яцика в полку «АЗОВ», але не забуває про свій «Мистецький вектор», який започаткував кілька років тому.

Днями воїн прибув до Рівного у короткотермінову відпустку. І не просто так.

Далі його повідомлення на ФБ

У Рівному відбулося визначення переможця щорічної Мистецької премії імені Тараса Силенка.

Загалом, це уже третя масштабна подія від Мистецький Вектор , що була проведена упродовж лише 18 грудня у м.Рівне.

Премія заснована ГО «Всеукраїнським об’єднанням Мистецький Вектор» (керівник Юрій Яцика), присвоюється щороку для вшанування пам'яті відомого українського композитора, кобзаря, заслуженого артиста України, Лауреата першої вокальної та спеціальної премії на Міжнародному конкурсі культур Придунайського регіону, Лауреата Літературної премії ім. Юрія Горліса-Горського, Віцепрезидента ГО «Всеукраїнського об'єднання Мистецький Вектор».

Нагадаю, що минулого року переможцем став рівнянин Андрій Ляшук, один із найвідоміших лірників, що відновлює традицію волинського лірництва.

Цього року Премію присуджено Сергієві Юрійовичу ВАСИЛЮКУ Сергій Василюк засновнику та лідеру гурту «Тінь Сонця» за створення та популяризацію української рок-музики, сповненої національної ідентичності, героїки та генетичної пам'яті, за створення циклу пісень, які вже понад два десятиліття виховують українську молодь та сприяють становленню її національної гідності, за вагомий особистий внесок у відродження історичної пам’яті та духовності українського народу, утвердження національних цінностей у житті українського народу.

А ще Сергій нині є також воїном ЗСУ.

Почесний гість заходу є Святослав Силенко - син Taras Sylenko, співак, кобзар та лідер рок-гурту «Святослав».

Особливістю цього року було введення окремих відзнак, прирівняних до переможців конкурсу - лауреатів конкурсу, що не увійшли у трійку призових відзнак у своїй віковій категорії.

 

Приємно спостерігати, що цього року учасники конкурсу готувалися іще більш ретельно, враховуючи досвід участі у минулорічних конкурсах та слушних зазначень від Голови журі Остап Ковальчук.

Вдячність також для Любов Романюк - начальник Управління культури і туризму Рівненської ОДА за постійну підтримку конкурсу від його заснування.

Цього року місцем проведення церемонії нагородження та відзначення переможців Мистецький Вектор обрав Рівненський Обласний Краєзнавчий Музей, вдячність усім працівникам закладу, зокрема директору закладу Олександр Булига, в допомозі підготовки тематичної виставки конкурсних проєктів переможців.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Костя Культреґер

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень