Юні натуралісти показали «Свіжий вітер»

На базі «Станції юних натуралістів» відбувся обласний фестиваль екологічної творчості молоді

[media=60930]

Програма заходу передбачала виступи за двома номінаціями: «Екологічна мода» та «Театральна композиція». У фестивалі взяли участь 15 команд із 11 районів і міст області.

У номінації «Екологічна мода» юні екологи представили колекції одягу, зачісок та візажу, створені з використанням природного матеріалу та матеріалів вторинного використання.  

Виступи учасників у номінації «Театральна композиція» засобами мистецтва привертали увагу глядачів до постановки та розв’язання екологічних проблем краю.

[media=60929]

Було представлено 7 вистав на тему «Екологічна варта власного майбутнього».

Значну увагу колективи приділили різноманіттю природних багатств України, закликали до їх збереження, також висвітили екологічні проблеми рідного краю. Виступи екотеатрів та театрів екологічної моди спонукали глядачів до намірів та вчинків, вільних від корисливості, шкідливості та споживацького ставлення до природи, - розповідає директор «Станції юних натуралістів» Тетяна Остафійчук.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень