Юнакам 15-17 років заборонять залишати Україну: фейк чи правда? (ФОТО)

Відповіли прикордонники

В інтернеті активно поширюється інформація про нібито заборону на перетин кордону юнакам від 15 до 17 років, яка підтверджена «документом». Насправді ж це черговий російський фейк, що до того ж зроблений неякісно.

Про це попередили в Держприкордонслужбі.

- Мережею шириться документ ДПСУ про нібито обмеження виїзду за кордон юнакам від 15 до 18 років. Це – фейк! – написали прикордонники.

У самому так званому «документі», який нібито забороняє юнакам покидати Україну, міститься значна кількість помилок, наприклад, русизмів, одне з речень має слово з пропущеною літерою тощо.

У зв'язку з цим у Держприкордонслужбі нагадали, що під час воєнного стану обмеження на виїзд з країни діють лише для чоловіків віком 18-60 років, але навіть тут є винятки.

Довіряйте лише перевіреним та офіційним джерелам інформації!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень