Священник ПЦУ, перед Антипасхою, «волає» про здоровий глузд 

Кілька слів про провідну неділю 

Священник з Тернопільщини Олексій Філюк закликав усіх людей, які найближчої неділі планують іти на кладовище робити свідомий вибір. Про це пише блог «Знай більше».

 - Мертвим це не потрібно. Подумайте про дітей своїх... Звертаюсь до кожного з вас подумайте 100 раз перш ніж придбати, і розкажіть своїм близьким та знайомим. Ви це робите, бо так заведено вшановувати пам'ять померлих? Але вони вже відійшли і їм нічого матеріального не треба. Краще помоліться, запаліть свічку, дайте милостиню, принесіть живі квіти врешті решт.

 

Ви думаєте про данину традиції й померлим, а чи думаєте про живих? Про ваших дітей, онуків, правнуків. Що ви їм залишаєте? Яку природу та екологію?

 

 

Пластик розкладається щонайменше 100 років! 100!!!! А скільки тонн цього яду щороку несуть на могили? А скільки шкідливих, смертельних речовин ми отримуємо при спаленні цих «красивих» квітів. Чому хворіють діти? Що ми їм даємо? Отруєну воду, землю і повітря?  

 

Бо живемо стереотипом, а що люди скажуть? Якщо хочете придбати цю смертоносну «красу» краще дайте ці кошти на лікування хворої дитини, чи милостиню тим, хто її потребує. Це більше допоможе мертвим і дасть ліпше майбутнє нашим нащадкам, - каже священник з Тернопільщини Олексій Філюк.

До слова, Олексій Філюк відомий на Тернопільщині релігійний діяч, волонтер та блогер.

Нагадаємо, у Рівному на поминальну неділю запровадили певні обмеження. 

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень