Провідна неділя: чи проводитимуть панахиди на кладовищах у Рівному

Поки немає інформації про заборону

Поминальна неділя цього року відбудеться 9 травня.

У цей день християни моляться за тих, хто відійшов з цього світу.  Попри те, що до Провідної неділі ще декілька тижнів, ми вирішили поцікавитися, чи проводитимуть панахиди на кладовищах у цей день.

Як повідомив РАДІО ТРЕК речник Рівненської єпархії ПЦУ протоієрей Василь Рудніцький, станом на сьогодні панахиди на кладовищах священники планують проводити.

Наразі немає інформації щодо заборони. Служіння проводитимуть з дотриманням всіх карантинних вимог, – розповів Василь Рудніцький.

Однак він зауважив, що більш детально стане відомо ближче до Великодня.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень