Їхала додому на авто з норвезькими номерами: в юної українки конфіскували машину на кордоні

В чому причина?

Упродовж останніх кількох днів польські прикордонники зафіксували кілька спроб вивезення за межі країни автомобілів із сумнівним походженням.

30 вересня на пункті пропуску в Корчовій 22-річна громадянка України, яка їхала на Hyundai Kona з норвезькими номерами, пройшла перевірку.

З’ясувалося, що авто перебуває в розшуку як викрадене у Норвегії.

 

Машину, вартість якої оцінюється у 80 000 злотих (≈ 910 тис. грн), затримано та вилучено, а жінку допитано як свідка.

Подібний випадок стався 28 вересня на пункті пропуску в Медиці. Прикордонники зупинили фургон Mercedes Sprinter під керуванням 42-річного українця.

Встановлено, що транспортний засіб, вартістю близько 50 000 злотих (понад 560 тис. грн), було викрадено в Польщі менш ніж тиждень тому. Автомобіль і водія передано поліції.

Ще один інцидент зафіксовано 25 вересня також у Медиці. Під час огляду Mercedes Sprinter, яким керував 49-річний громадянин України, прикордонники виявили підроблені ідентифікаційні номери.

Подальша перевірка показала, що авто, оціночною вартістю 85 000 злотих (понад 960 тис. грн. за курсом НБУ), перебуває в базі як викрадений у Німеччині ще у 2019 році. Прикордонники продовжують розслідування.

Джерело: Straż Graniczna

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень