ЄС продовжить санкції проти Росії

В цьому запевняє Президент України Петро Порошенко

Петро Порошенко вирушає в Брюссель на обговорення цього питання. Про це глава держави повідомив сьогодні під час виступу на форумі депутатів місцевих рад від "Блоку Петра Порошенка".

– На порядку денному у грудні стоїть продовження цих санкцій. Щоб забезпечити позитивне рішення Європейської Ради, Європейського Союзу, я наступного тижня, через два дні, вирушаю в Брюссель. Впевнений в тому, що рішення буде позитивним, впевнений у тому, що проукраїнська коаліція продемонструє свою стійкість, і це буде потужним дієвим інструментом змусити Росію виконати і імплементувати всі без винятку пункти Мінських домовленостей, - сказав він.

Також Президент відзначив, що Україні вдалося створити потужну міжнародну коаліцію і домогтися запровадження дієвих економічних санкцій проти Росії як країни-агресора.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень