Є попит. Російські цукерки за шалені гроші продають у Києві (ФОТО)

Солодощі легендарної фабрики «Красний октябрь» офіційно під забороною

ФОТО Старана.ua

Товари російського виробництва в Україні знаходяться під офіційними санкціями. Проте у невеличких магазинах чи на ринках знайти їх цілком реально.

Завозять, зокрема, й цукерки - контрабандою. Навіть попри суттєву ціну такого товару, попит на нього все одно є.

Як повідомляє сайт «Страна.ua», цукерки російських виробників у Києві можна купити біля переходів метро й на ринках.

Ось який асортимент побачили журналісти видання: «Золотое суфле» - 450 грн за кілограм, «Мишка косолапый» - 370 грн, «Красный мак» - 295 грн, «Аленка» - 355 грн, «Столичные» - 435 грн, «Золотой петушок» - 345 грн.  

На пакуванні цукерок зазначено, що це продукція ПАО «Красный октябрь» Россия, город Москва й виробник: Россия, город Рязань. 

Клієнтам подобається пакування цих цукерок - вона дорога, святкова. Також відчувається смак шоколаду. Особливою популярністю у нас користуються цукерки «Оленка» - шоколадна начинка між шарами вафель й «Золоте суфле».  Щодва тижні привозять новий асортимент.

Я вже три роки продаю російські цукерки в Києві - всім смачно. Ми навіть по терміналу їх пробиваємо, так що у мене все чесно. Якщо є попит - чому б і не продавати, - розповів для Страна.ua продавець.

ФОТО Старана.ua

Крім того, продавець зазначив, що наразі значно виросла конкуренція, адже такі цукерки є й в інших точках на невеличких ринках. За його спостереженням, й за назвою цукерок зрозуміло, що вони вироблені у Росії, але ніхто з клієнтів ще не відмовився через це від покупки.

Видання зазначає, що чимало солодощів виробництва Росії можна знайти й кондитерських кіосках Харкова. Натомість у великих мережевих супермаркетах таких товар – відсутній.

Глава Асоціації постачальників роздрібних мереж України Олексій Дорошенко підтверджує, що офіційно російські цукерки знаходяться під санкціями, і заводять їх переважно невеликими партіями й контрабандою. Переважно кондитера надходить через Сумську, Харківську й Донецьку області. 

Матеріали Страна.ua

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень