Є нові подробиці вбивства 7-річної Марійки зі Щасливого

Дівчинку шукали сотні людей

Стало відомо, що Марійку Борисову, яку на Херсонщині шукали 4 дні, вбили ще в день її зникнення – 7 березня.

Такий висновок зробили судмедексперти після розтину тіла жертви, повідомляє Радіо Трек з посиланням на newday.kherson.ua

Тобто, на момент розгортання масштабної пошукової операції  в селищі й навколо нього дитина вже була мертва.

Відомо, що дівчинку зґвалтували, задушили і одягнули.

 

Потім помістили у мішок.

Є підозрювані з родинного кола та інші особи з цього села.

 

Затриманих наразі немає, але сподіваюся, що в недалекому майбутньому будуть.

Чекаємо результати ДНК-експертизи, – розповів начальник поліції області полковник Олександр Прокудін.

Спікерка поліції Тетяна Пшонь повідомила, що експерти зможуть надати свої висновки 17 березня. Після цього поліцейські порівняють ДНК-зразки та визначать, хто є вбивцею дитини.

Де чотири дні було тіло дитини, хто його переховував, а потім підкинув у недобудований сарай, мають з’ясувати правоохоронці.

Жодних подробиць, аби не нашкодити слідству, поліція поки не розголошує.

Раніше РадіоТрек повідомляв:

Знайшли мертвою 7-річну дівчинку на Херсонщині

 

Маму вбитої дівчинки треба на детектор? З’явилась нова версія щодо вбивства 7-річної дитини під Херсоном (ВІДЕО)

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на перехресті вулиць Дубенської та Соборної знайдено ключі. Вони випали у хлопчика на самокаті (9–11 років, яскрава футболка). Власників просимо звернутись за номером:   063 712 36 57  — Олександра  

У Рівному знайшли ключі від авто. Шукають власника «Мерседеса»

Загублені ключі від автівки «Мерседес» знайшли у районі Південному. Про знахідку Радіо Трек  повідомили наші слухачі.   На дзвінок власника пропажі чекають за тел. +380975786798

Біля ресторану Бармаки зник маленький песик

Напередодні ввечері близько 20:00 у районі ресторану Бармаки зник маленький песик породи мальтипу (вага приблизно 2,5 кг). Відкликається на кличку Бусинка. Прохання повернути за винагороду.  

Більше оголошень