Янголи заполонили центр Рівного (ФОТО)

З нагоди дня міста на вулиці Соборній відбулася урочиста хода

[media=68583]

Перші особи міста у супроводі маленьких костюмованих янголів здійснили святкову ходу Соборною, від колони Божої Матері до пам'ятника Марії Рівненської (Несвицької).

[media=68586]

Там відбулася церемонія урочистого покладанняквітів до пам'ятника княгині. 

[media=68584]

Нагадаємо,  із проханням про надання Рівному Магдебурзького права княгиня Марія звернулася до польського короля Казимира IV Ягеллончика і повела справу так, що бажана грамота була невдовзі здобута. Ця знаменна подія сталася, як вважають історики, у 1492 році. Відтоді Рівне офіційно іменується містом. Магдебурзьке право надало змогу прискорити розвиток міського господарства, привернути сюди нових поселенців.

[media=68585]

Також на цьому ж місті відбулася і традиційна церемонія вручення відзнак "Почесний громадянин міста" та "За заслуги перед місто."

[media=68587]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень