Ялинки по-рівненськи

Кореспондент Радіо Трек завітав до публічних осіб міста

Ой, снігу, снігу білого... не насипала зима... Принаймні, поки. Люди нарікають, що через це не мають 100% передноворічного настрою. Але достатньо вловити запах мандаринів, потрапити на ялинковий базар і прикрасити новорічне дерево вдома, як все стає на свої місця. Ми вирішили поцікавитись, а які ж ялинки у відомих рівнян?

 

 

ОЛЕКСІЙ ХАХЛЬОВ

2015 рік став знаковим для Олексія Хахльова, який у лютому очолив Рівненську обласну федерацію футболу, а згодом, разом з однодумцями, зміг відродити «Верес».

Президент Народного Клубу питанням встановлення ялинки вдома не переймається, оскільки має на подвір’ї живу, розкішну. В Острозі. Її й прикрашає, але тільки не зірками)

 

 

ГАЛИНА КУЛЬЧИНСЬКА

Дуже серйозно та творчо підходить до створення новорічного настрою вдома заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська. Зазвичай в її оселі пахло справжньою ялинкою, але два роки тому почали ставити штучну. Раніше це була справжня церемонія – вибирати живу ялинку з сином, встановлювати її, прикрашали...

Щороку ялинка постає в новому образі та принципово відрізняється від минулорічної. 2015 рік родина Кульчинських зустрічала біля національної ялинки, прикрашеної іграшками з ручною вишивкою, подарованими рівненською майстринею Оленою Медвєдєвою. А цього року ялинка схожа на безе! Вона прикрашена лише електричними ліхтариками, звичайними прозорими кульками, кремовими трояндами і такими ж великими бантами. І, справді, схожа на безе, самі подивіться:

 

 

СТАНІСЛАВ ЛОЗОВСЬКИЙ

Щось надзвичайне ми хотіли побачити й в оселі Станіслава Лозовського, для якого 2015-й був дуже особливим, бо погодьтеся, не кожному актору за рік вдається і в кіно дебютувати, і звання заслуженого атриста України отримати. І побачили – його дружину! Наталію Лозовську ви знаєте. Ця тендітна дівчина - волонтер, працює в Міському будинку культури та має відношення до організації чи не всіх концертів у Рівному. Отже, доки Стас задіяний на новорічних заходах одразу в двох театрах, Наталя розкаже нам про ялиночку.

Лозовські природу шанують і 10 років тому, вирішивши не нищити живі, придбали штучну ялинку. Але не завжди вдається до неї дістатись. З різних причин... І це теж, свого роду, традиція, коли дітки штурхають татка: «Ну, принеси ялинку!». А вона ж у підвалі, а підвал же далеко... А буває, приносить Стас ялинку, а кріплення забув, або з трьох ніг доніс дві. Словом, творчі люди – вони такі)  От і доводиться за кілька годин до Нового року ставити ялинку з тих, що ще лишились на базарі) А цього разу ялинка взагалі до себе не підпустила – кудись поділися ключі від того далекого підвалу, тому Лозовські зустрічатимуть 2016-й з таким деревом:

А з іншого боку, он яка ялинка велика, це ж скільки подарунків під неї влізе)

 

 

ТЕТЯНА ВОЛКОВА

А чим здивує рівненська телеведуча, яка в 2015 році презентувала авторський проект «А ми до Вас з Тетяною Волковою». Цього разу ми завітали до цієї красивої пані, аби розпитати про її новорічне дерево. З’ясувалося, що це штучна ялинка. Метри два заввишки. Її дизайн бере на себе Влад – син ведучої. Це вже така традиція. А ще одна – це іграшки-ляльки ручної роботи.

 

 

КОСТЯ ТАРАНТІНОФФ

- Цікаво, подумали ми, - а яка ж новорічна красуня у нашого мегакреативного Кості Тарантіноффа? Підглянули і ось, що побачили:

А, взагалі, тут яка історія... Послала якось дружина Тарантіноффа по ялинку в підвал (там вона живе). Довго йшов Костя до мети, тижні зо два. Приніс свою метрову красуньку, урочисто вручив дружині і... далі це вже її справа – прикрашати та оздоблювати. Цьогоріч Тарантінівська ялинка вбрана в нові кульки та китайську гірлянду) А ще має свою власну кімнату (а не кожній же людині так щастить).

Але, насправді, не так важливо, де встановлена ваша ялинка, як вона прикрашена, жива вона чи штучна. Головне, щоб в новорічну ніч ви знайшли під нею омріяний подарунок. З прийдешнім!

Щиро ваше Радіо ТРЕК.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень