Якими будуть цього року урожай і ціни: прогноз від фермерів Рівненщини

Сільгоспвиробники готові порадувати споживачів

На Рівненщині продовжують збір урожаю. Про те, чи хороший він цього року, яких видів овочів в області планують зібрати найбільше, розповідає голова Асоціації фермерів Рівненщини Дмитро Українець:

У нас традиційно, в першу чергу - капуста білокачанна. У нас морква і столовий буряк теж гарно повиростали. У цьому році у нас буде достатньо овочів, достатньо картоплі. Ціни, можливо, вдвічі чи втричі менші, ніж торік. Бо все-таки минулий рік був трішки неврожайний і низька якість була, тому що мало вологи.

 

Також вже на Рівненщині зібрали ранні зернові: пшеницю, ячмінь, овес. Дмитро Українець каже, що вони теж вродили. Тому прогнозує, що ціни на хлібобулочні вироби не повинні підвищуватись.

Нагадаємо також, що фермери області запрошують рівнян на ярмарки сільгоспвиробників.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень