Якими будуть цього року урожай і ціни: прогноз від фермерів Рівненщини

Сільгоспвиробники готові порадувати споживачів

На Рівненщині продовжують збір урожаю. Про те, чи хороший він цього року, яких видів овочів в області планують зібрати найбільше, розповідає голова Асоціації фермерів Рівненщини Дмитро Українець:

У нас традиційно, в першу чергу - капуста білокачанна. У нас морква і столовий буряк теж гарно повиростали. У цьому році у нас буде достатньо овочів, достатньо картоплі. Ціни, можливо, вдвічі чи втричі менші, ніж торік. Бо все-таки минулий рік був трішки неврожайний і низька якість була, тому що мало вологи.

 

Також вже на Рівненщині зібрали ранні зернові: пшеницю, ячмінь, овес. Дмитро Українець каже, що вони теж вродили. Тому прогнозує, що ціни на хлібобулочні вироби не повинні підвищуватись.

Нагадаємо також, що фермери області запрошують рівнян на ярмарки сільгоспвиробників.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень