ON-LINE

Яким фахівцям найлегше знайти роботу вдома з пристойною зарплатою

четвер, 21 травня 2020
Подекуди навіть близько 29 тисяч гривень на місяць

Чимало українців під час карантину залишися без роботи. Тож уже у квітні кількість запитів на пошук нової роботи в Україні стрімко зріс, особливо на вакансії що передбачають віддалену роботу.

Свою аналітику представив портал OLX. За їх даними до переліку найбільш запитуваних професій потрапили Instagram-фахівці, офіс-менеджери, оператори, менеджери з продажів.

За даними ОLX Робота, на платформі стали значно частіше шукати вакансії із можливістю робити з дому. У квітні проти лютого кількість запитів «віддалена робота» — зросла на 83%. Тож ринок праці не зупинився повністю, проте з’являється дедалі більше охочих виконувати обов’язки віддалено.

Офіс-менеджери

Роботодавці теж підлаштувалися під нові умови ринку і в період обмежень стали більше пропонувати роботу онлайн та виконання послуг з дому. Найпопулярнішими за кількістю оголошень у квітні стали офіс-менеджери. У цьому місяці пропозицій для віддаленої роботи для них на OLX Робота стало майже вдвічі більше. Зазвичай йдеться про приймання дзвінків, обробку електронної пошти та ведення документообігу. В середньому по Україні таким спеціалістам пропонували 10 тис. грн.

Оператори

Ще одна можливість — робота оператором. Обов’язки на цій посаді включають приймання чи здійснення дзвінків, онлайн-спілкування із клієнтами. У квітні в порівнянні з лютим кількість оголошень з пошуку спеціалістів зросла вдвічі, а оплата праці — в середньому складає 12,5 тис. грн.

Instagram-фахівці

Віддалену зайнятість роботодавці можуть запропонувати також Instagram-фахівцям. Йдеться про ведення акаунтів у соцмережі, роботу з контентом, написання постів. У квітні проти лютого оголошень про їх пошук стало на 72% більше. В середньому за креативну роботу готові платити 19,5 тис. грн на місяць. До речі, під час карантину зарплата цих спеціалістів зросла на 2 тис. грн у порівнянні з останнім зимовим місяцем.

Менеджери з продажів

Працедавці також активізувалися у пошуку менеджерів з продажів: у квітні у порівнянні з лютим їх стали шукати на 42% частіше. З дому фахівці можуть легко контактувати з клієнтами й отримувати в середньому 12,5 тис. грн.

Онлайн-адміністратори

Майже вдвічі побільшало шансів знайти роботу онлайн-адміністратором, адже таких оголошень на OLX Робота стало на 46% більше. Зазвичай до обов’язків входить модерація онлайн-сторінок та сайтів. Отримати за місяць фахівці можуть в середньому 22 тис. грн.

Диспетчери

Стабільною залишається кількість оголошень про пошук диспетчерів з віддаленою зайнятістю — їм пропонують роботу з транспортом та у службах таксі. Платити готові в середньому 11,5 тис. грн на місяць.

Бухгалтери

На бухгалтерів теж є попит. Пропозицій працевлаштування для них у порівнянні з лютим побільшало у 5,5 раза. Ведення обліку дистанційно — справа цілком реальна. За місяць цим спеціалістам пропонують в середньому 10 тис. грн.

Програмісти та копірайтери

До ТОП-10 віддалених вакансій вирвалися й дві професії, де роботодавці на OLX Робота ще у лютому не шукали фахівців, — це програмісти та копірайтери. Робота із програмним забезпеченням чи з текстами не вимагає фізичної присутності в офісі, тому цих фахівців закономірно стали більше шукати у квітні. При цьому першим за місяць в середньому пропонують 20 тис. грн, а іншим — 21,5 тис. грн.

Продавці

Із настанням карантину стали активніше набирати й продавців для роботи з дому. Якщо раніше — ще в лютому — на платформі їх не шукали, то у квітні вже можна було знайти пропозиції такої зайнятості із рекордною середньою зарплатою понад 29 тис. грн.

Матеріали OLX Робота 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук

    У Рівному в районі обласної лікарні знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного