Яку спеціальність найчастіше обирали абітурієнти Рівненщини

Вибір здивує багатьох

Днями завершився термін подачі заяв до вищих навчальних закладів. До Рівненських університетів надійшло близько 23 тисяч заяв. Тенденція минулих років не змінилася:

Найбільше заяв надійшло до Рівненського державного гуманітарного університету (понад 10 тис. заяв). Не набагато менше і охочих вчитися у НУВГП - близько 9,5 тис. заяв. Далі - Національний університет  «Острозька академія» (понад 3 тис. заяв), ПВНЗ «МЕГУ імені академіка С. Дем’янчука» (понад 2 тис. заяв).

Цього року серед найпопулярніших спеціальностей – психологія, дошкільна освіта, фізична культура, економічні спеціальності, архітектура, право, іноземна філологія та міжнародні відносини.

До коледжів та училищ області подано близько 6 тис. абітурієнтських заяв.

Найбільше обирали:

Рівненський коледж НУБіП (близько 700), Рівненський державний базовий медичний коледж (понад 500), Рівненський автотранспортний коледж НУВГП (понад 500), Рівненський коледж економіки та бізнесу (понад 500), Мирогощанський аграрний коледж (близько 500).

Серед найпопулярніших спеціальностей – правознавство, фармація, автомобільний транспорт, готельно-ресторанна справа, будівництво та інженерія.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень