Яку пенсію отримають українці з офіційною мінімальною зарплатою: сума здивує

Розмір пенсії залежить від стажу та зарплати

В Україні розмір пенсії залежить від стажу та зарплати. З мінімальною зарплатою та достатнім стажем (35 років) можна розраховувати на пенсію, розмір якої становить 2457 грн.

Про це свідчать розрахунки OBOZ.UA. Це більше за мінімальну пенсію у 2361 грн. Мінімальна пенсія залежить також від середньої зарплати в країні за три роки, а також від середньої зарплати, з якої українці сплачують внески.

В Україні один із найнижчих рівнів пенсії в Європі. При цьому пенсійну реформу, згідно з Меморандумом з МВФ, до закінчення війни та стабілізації ситуації не проводитимуть.

Яку пенсію можна отримати

Пенсія залежить від зарплати та стажу. Для кожного вона рахується індивідуально. Можна розраховувати на виплату в розмірі близько 30% від звичної зарплати. Але інколи може бути і менше. Наприклад, із зарплатою у 15 тис. грн можна розраховувати на пенсію у 4228,2 грн. Це менш ніж 30%. І це за умови, що у вас є 35 років стажу.

За таким самим стажем та зарплатою в 10 тис. грн пенсія буде на рівні 3314 грн.

 

Це більш ніж 30%. З мінімальною зарплатою в 8 тис. грн та з 35 роками стажу можна розраховувати на пенсію, розмір якої становить лише 2255 грн.

Із зарплатою вдвічі вищою за середню (це понад 33 тис. грн, за даними Пенсійного фонду) можна отримати пенсію 9491,5 грн. 

Згідно з нормативами Міжнародної організації праці, достатньою вважається пенсія, розмір якої сягає 40% звичного заробітку. Україні, на жаль, до такого показника ще далеко.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень