Якщо немає вихідних, не буде й карантину «вихідного дня»

Тож усі працюватимуть

Фото з Facebook Андрія Садового

Виконком Львівської міської ради вирішив зробити суботу й неділю у місті робочими днями для малого й середнього бізнесу до кінця листопада цього року. Таким чином на зааклади харчування, торговельно-розважальні центри, басейни, фітнес-клуби, ринки та інші не пощирюється постанова про карантин «вихідного дня». Про це міський голова Львова Андрій Садовий написав у своєму Facebook.

Якщо хтось буде намагатись заважати вам працювати, покажіть їм це рішення і звертайтесь на Гарячу лінію за телефоном 1580. Наші юристи допомагатимуть захистити ваші права, - написав Андрій Садовий.

Цей пост за одну годину набрав майже тисячу коментарів – від звинувачень у заграванні перед виборами до схвальних відгуків навіть від тих, хто зараз хворіє на коронавірус. Останні вважають, що кожен сам має зробити вибір, що, коли і як саме відвідувати (чи не відвідувати).

Фото з Facebook Андрія Садового

Це нетипова ситуація. Я не пам'ятаю такого випадку, щоб уряд приймав рішення, не порадившись з підприємцями, - написав також Андрій Садовий.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Світлана Федас Радіо Трек

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень