Якою буде зарплата у новообраного керівництва Рівненської облради?

Проект рішення про присвоєння рангів та оплату праці керівництву Рівненської облради оприлюднено

[media=70465]

І голові Рівненсьокї облради Миколі Драганчуку (на фото вгорі), і його першому заступнику Олександру Корнійчуку проектом рішення пропонується присвоїти перший ранг посадової особи місцевого самоврядування першої категорії посад.

Окрім цього, Миколі Драганчуку збираються передбачити щомісячне преміювання у розмірі 60 відсотків посадового окладу, надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці у розмірі 90 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг, надбавку за стаж державної служби та служби в органах місцевого самоврядування відповідно до чинного законодавства та відпрацьованих років.

Також Миколі Драганчуку хочуть виплачувати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати і преміювати його у розмірі посадового окладу до державних і професійних свят та ювілейних дат.

[media=70466]

Олександр Корнійчук

Всі ті ж доплати, надбавки і премії, і в тих же відсоткових розмірах матиме і перший заступник голови Рівненської облради Олександр Корнійчук. Але ще йому пропонують встановити доплату за науковий ступінь кандидата наук з державного управління у розмірі 15 відсотків посадового окладу.

Чи саме такими будуть усі надбавки і премії до зарплат - вирішать депутати на найближчій сесії Рівненської облради.

Нагадаємо, що коли Рівненську облраду очолював Володимир Ковальчук, його посадовий оклад був майже 5774 гривні. Але завдяки усім доплатам і надбавкам розмір зарплати становив 14699. А на руки після вирахуванян податків Володимир Ковальчук отримував 11332 гривні .

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень