Якою буде погода на Рівненщині цієї зими?

Львівський кліматолог Василь Троцюк уточнив свій прогноз

За його словами, довготривалий холод взимку в Україні, за рідким виключенням, неможливий. Тож якщо й буде цієї зими температура до мінус 20 градусів, то це триватиме не більше 3-5 днів. Потім буде гойдалка з температур - до потепління й аж до відлиг.

Розповідає Василь Троцюк:

Буде три хвилі холоду. На початку і в кінці грудня. Після 5-10 січня, в кінці січня - на початку лютого. Сама небезпечна - буде в кінці грудня і після 7-10 січня. Думаю, буде до мінус 20 на заході України. І не буде більше 3-5 днів триматися. Зараз ми ввійшли в смугу кліматичну морозів зимових недовготривалих.

Такий попередній прогноз погоди на зиму. Василь Троцюк каже, що більш точний прогноз можна буде зробити під кінець осені. 

Нагадаємо, що про попередній прогноз Василя Троцюка на цю зиму ми писали у публікації «Найсуворішою зимою століття нас лякають з подачі Росії», - кліматолог про майбутню зиму

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень