Якою буде погода на Рівненщині цієї зими?

Львівський кліматолог Василь Троцюк уточнив свій прогноз

За його словами, довготривалий холод взимку в Україні, за рідким виключенням, неможливий. Тож якщо й буде цієї зими температура до мінус 20 градусів, то це триватиме не більше 3-5 днів. Потім буде гойдалка з температур - до потепління й аж до відлиг.

Розповідає Василь Троцюк:

Буде три хвилі холоду. На початку і в кінці грудня. Після 5-10 січня, в кінці січня - на початку лютого. Сама небезпечна - буде в кінці грудня і після 7-10 січня. Думаю, буде до мінус 20 на заході України. І не буде більше 3-5 днів триматися. Зараз ми ввійшли в смугу кліматичну морозів зимових недовготривалих.

Такий попередній прогноз погоди на зиму. Василь Троцюк каже, що більш точний прогноз можна буде зробити під кінець осені. 

Нагадаємо, що про попередній прогноз Василя Троцюка на цю зиму ми писали у публікації «Найсуворішою зимою століття нас лякають з подачі Росії», - кліматолог про майбутню зиму

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень