ON-LINE

Які роботи нині тривають на стадіоні «Авангард»

четвер, 25 липня 2019
Та чи вистачає грошей на реконструкцію

Будівництво стадіону «Авангард» не матиме проблем з фінансуванням найближчі місяці. За словами міського голови Володимира Хомка на цей об’єкт зараз виділено 50 мільйонів гривень,  20 з яких уже засвоїли. Нині тут ведуться дуже важливі роботи зауважив мер Рівного:

Для того щоб стадіон побудувати, треба пробурити приблизно 600 паль, буронабивних. Робить це субпідрядна організація з Києва, відома з хорошою репутацією. Зараз вони пробурили приблизно 340 паль, цифра ця щодня змінюється. Це дуже важливо, бо потім на тих палях буде усе триматися.

І друга робота важлива, яка ведеться – це перенесення колектора. Колектор знаходився під стадіоном, хтось 50 років тому так вирішив. Ми не можемо будувати новий стадіон на колекторі.

Тож колектор за межі стадіону уже перенесли. Ці роботи виконує як субпідрядна організація «Рівнеоблводоканал», і уже найближчим часом має завершити їх. За словами Володимира Хомка, після формування нового уряду, перемовини про фінансування стадіону з ДФРР – буде відновлено.  

Загальна вартість реконструкції стадіону «Авангард» – близько 200 мільйонів гривень. Генпідрядник – фірма «Фіалка». Роботи на об’єкті розпочались у середині березня і, згідно з планом, завершаться у травні 2021 року.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного