Які продукти найчастіше фальсифікують в Україні

Експерти назвали фальсифіковані продукти, які недобросовісні виробники видають за якісні

У ефірі "Сніданку з 1+1" фахівці Центру незалежних споживчих експертиз "ТЕСТ" розповіли, які ж продукти найчастіше підробляють на українському ринку.

За словами експертів, фальсифікатом є вершкове масло, в якому немає молочних жирів. Також кефір, в якому відсутні кефірні дріжджі та варена ковбаса, в якій немає м’яса.

Саме ці харчові продукти найчастіше фальсифікують в Україні. Щоправда, відсутність необхідних компонентів не вплинула на смакові якості продуктів, зазначають експерти. Тому самостійно на смак не завжди вдається відрізнити підробку від якісного продукту.

"А от лідер за кількістю фальсифікату – згущене молоко.

Експерти кажуть: на українських прилавках майже не залишилося справжнього згущеного молока.

Джерело: ТСН

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень