У тому числі й пологи: які медичні послуги з 1 квітня будуть безкоштовними для рівнян

Адже вони вже заплатили за них зі своїх податків.

У гарантований пакет медичних послуг входитимуть:

первинна допомога,

 

екстрена,

 

амбулаторно-поліклінічна — це послуги профільного лікаря, до якого направив сімейний лікар;

 

стаціонарна;

 

паліативна меддопомога — обслуговування невиліковних хвороб (знеболення, допомога родинам пацієнтів, підтримка життєдіяльності, догляд за пацієнтом);

 

медична реабілітація;

 

медична допомога у зв'язку з пологами;

 

реімбурсація лікарських засобів («Доступні ліки»).

За інформацією Урядового порталу, ці послуги безоплатно для громадян надаватимуть лише ті медзаклади, які укладуть угоди з Національною службою здоров'я. Без такої угоди їм не надходитиме фінансування від держави на обслуговування хворих. А НСЗУ укладатиме угоди лише з тими лікарнями, де забезпечені автономізація та комп'ютеризація, є необхідне обладнання, лікарські засоби, є лікарі відповідної кваліфікації та рівня практики.

На сьогодні в Україні вже автономізовано 97% закладів, що надають спеціалізовану меддопомогу. Яка готовність до надання цієї реформи у медзакладів Рівненщини, ми писали у публікації Новий етап медреформи: які медзаклади отримають більше грошей.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень