Які маршрутки у Рівному вважаються найбільш нерентабельними і отримують «субсидіювання»

Щомісяця перевізникам трьох маршрутів виплачують компенсацію з міського бюджету

Усього три нерентабельних маршрути отримують компенсацію з міського бюджету Рівного. 

Йдеться про маршрутки №№ 35, 42 та 43, повідомляє Радіо ТРЕК.

Щомісяця перевізникам, які обслуговують ці напрямки, відшкодовують гроші за проїзд пільговиків, відповідно до підписаних спеціальних договорів.

Як зазначив в.о. начальника профільного управління Дмитро Царук, їхні витрати доводиться покривати з міської казни, адже в іншому випадку рівняни просто залишаться без громадського транспорту:

Ми компенсуємо це тільки у зв’язку з тим, що ці маршрути можуть просто зникнути, тому що перевізники взагалі вже не хочуть там працювати.

 

Але ми і місто їх стримуємо, аби забезпечити перевезення пасажирів.

Однак перевізники все одно нарікають на брак коштів. Зокрема, через запроваджені на час карантину обмеження щодо кількості місць для пасажирів. Адже, якщо раніше маршрутники могли добре заробити у пікові години, набираючи повний салон, то нині вони мусять цілий день їздити практично у збиток.

Як зазначив Дмитро Царук, при потребі у 42 млн грн на рік, місто платить усього близько 2-х мільйонів відшкодування. При чому, ці кошти розділяють між трьома вказаними напрямками.

Додамо, що замість 600 водіїв у Рівному на сьогодні є лише 350.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Богдана Карц Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень