Які слова не можна говорити перед дзеркалом і чому: Правдиві прикмети

Можна накликати нещастя

Дзеркало – портал між світами, вважають езотерики. Дзеркальна гладка поверхня відбиває не лише світло чи зображення, але і потоки енергії. Через це всі слова, сказані перед дзеркалом, мають значення.

Дзеркала відображають негатив, засвоюють інформацію та акумулюють енергію

 

Які слова можна вимовляти, дивлячись у дзеркало

Дурість

  • З часом погіршується пам’ять, знижується працездатність, гірше засвоюється нова інформація.

Боляче

  • Це спричиняє ризик травм, соматичних захворювань, душевних переживань.

Жах

  • В житті людини відбудуться потрясіння, біди.

Погано

  • Людина притягує до себе негатив, який стає причиною тотальної невдачі.

Бідність

  • Якщо скаржитися перед дзеркалом про нестачу грошей, матеріальне благополуччя так і не покращиться.

Негарний

  • У зовнішньому вигляді відбудуться негативні зміни, прискориться старіння, з’являться висипання, випаде волосся тощо.

Смерть

  • Це слово може спровокувати легке нездужання, яке перейде у серйозну хворобу, загрозливу для життя. Можливі неприємності у родичів і близьких знайомих.

Боюся, страшно

  • Зростає ризик психічних розладів, фобій, тривожності, неврастенії, шизофренії.

Ненавиджу

  • Виникнуть непереборні спалахи гніву, погіршаться стосунки у сім’ї.

Як запобігати поганим наслідкам

Вимовлене перед дзеркалом дасть про себе знати, але не одразу. А це означає, що у вас є шанс відвернути негативні наслідки. Дзеркала люблять позитивні афірмації – формули самонавіювання у вигляді коротких життєствердних фраз. Якщо систематично говорити їх з позитивним настроєм, установка закріпиться в підсвідомості і змінить життя на краще.

Джерело: vseznayko

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень