Які предмети з готелю можна вільно забирати з собою

За це ніхто не осудить і не оштрафує

Туристи можуть забирати спокійно з готельного номера такі речі:

  • кускове мило, шампунь, інші засоби гігієни в індивідуальному пакуванні;
  • одноразові капці;
  • дрібне канцелярське приладдя - ручки та блокноти з логотипом готелю;
  • мінінабори для шиття.

Що забирати з номера готелю не можна

Інші речі забирати з готельного номера не можна. Це стосується банних рушників, халатів, журналів, книг – ці предмети є власністю готелю.

Категорично не можна виносити з номера техніку – пульти для телевізора, фени, кавоварки, праски. Не можна забирати постільні речі, покривала, подушки та пледи.

Менеджери люксових готелів скаржаться, що туристи люблять виносити з номерів два предмети, які викликають у співробітників подив - це пульти від телевізора та туалетний папір.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень