Які елементи декору є магнітом для грошей: Народні прикмети

У це раніше вірили люди

Люди здавна помічали знаки і складали прикмети про все, що їх оточувало. Тож у народі є багато забобонів і прикмет щодо залучення удачі, щастя та грошей.

Раніше вірили, що є предмети, здатні притягнути позитив на життєвий шлях людини. Щоправда, метод працює лише на тих, хто вірить у це. Інакше це просто декор – не більше. 

Червона пряжа

Червоний клубок ниток притягує в оселю гроші та допомагає подолати фінансові труднощі. Для посилення дії клубок прикрашають різними грошовими амулетами. Наприклад, монетами. 

Фігурка жаби

Жаба – символ матеріального добробуту. Тож експерти з феншуй рекомендують поставити вдома китайську жабу з монетою в роті або будь-яку іншу фігурку у вигляді жаби. 

Дзеркала

Попри те, що дзеркала можуть бути і небезпечними предметами, їх можна використовувати і для залучення грошей. Дзеркало працює, як грошовий магніт, коли у ньому відбивається щось позитивне, наприклад, квіти чи та ж сама фігурка жаби.

Ароматичні олії та свічки

Світ запахів впливає на добробут та здоров’я людини. Гроші та удачу притягують запах пачулі, кориці, кедра, сантала, базиліка та апельсина. 

Джерело: pixelinform

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень