«Те, чого нема»: Яке шахрайство в Україні – найпоширеніше

І як з ним борються

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті – це найпоширеніший вид шахрайства в Україні.

Як виявляється,

У загальній масі шахрайств їх 60%.

 

Ще 10% займають так звані «дзвінки з банку».

Не збільшилася кількість афер і у волонтерстві. Хоча на початку війни спостерігався їх ріст. Про це розповів голова Нацполіції України Іван Вигівський.

Загалом рівень шахрайств у державі знижується, каже він.

Так, якщо у червні торік до поліції надходило близько 600-650 звернень з цього приводу, то в грудні вже на третину менше.

 

Завдяки профілактичній роботі населення стає все більш поінформованим про схеми аферистів і не ведеться на них. Збільшилося і розкриття шахрайств.

 

Так, поліція ліквідувала понад 60 груп шахраїв з місць позбавлення волі. 

Загалом людям радять

Не купувати нічого у неперевірених джерел. Орієнтуватися на відомі онлайн-магазини та обирати оплату – накладним платежем. А на «дзвінки з банків» просто не зважати.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень