Наживаються на біді: Як родинам полонених військовиків вберегтися від шахраїв

Чого варто остерігатися

Після обміну військовополоненими в Україні активізувалися шахраї.

Недоброзичливці хочуть нажитися на родичах військовиків, які досі перебувають у російському полоні, повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

У соціальних мережах почали з’явилися облікові записи, які представляють себе звільненими з полону захисниками та обіцяють надати інформацію начебто про тих військових, яких «бачили» у полоні росіян. Після цього вони починають просити гроші за надання інформації.

Щоб бути більш схожими на воїнів, котрих повернули з полону, у профілях шахраї можуть ставити  фото та відео з «обміну 230» чи фото- та відеоматеріали з інших подібних подій. 

Українців, які чекають своїх рідних з ворожого полону, закликають не вірити аферистам та ні в якому разі не надсилати гроші незнайомцям.

До слова, нещодавно Міноборони оновило номер «гарячої лінії» для військовослужбовців та членів їхніх родин.

За номером 1512 військовики та члени їхніх родин можуть отримати консультації щодо складних та болючих питань. Реєстрацію звернень цілодобово здійснюють десятки працівників Урядового контактного центру.

На сьогодні «гаряча лінія» доступна для користувачів усіх національних операторів, окрім «Київстар».  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень