Як занепадає пам’ятка архітектури у Рівному (9 ФОТО)

Або що відбувається на місці можливого майбутнього дитячого садочка

Приміщення колишньої школи №14 в районі Басового Кута сьогодні має не найкращий вигляд. Громада району не раз нарікала, що закинуте приміщення розбирають на цеглу.

Сьогодні тут купи сміття. А також охочих розібрати приміщення на будматеріали зустрічає попередження про кримінальну відповідальність. Власне, тут і згадується, що приміщення колишньої 14-ої школи – пам’ятка архітектури.

Слід зазначити, що тут не просто приміщення навчального закладу, а цілий майновий комплекс, де є котельня, майстерні та двоповерховий спортзал.

Міська влада планує продати цей майновий комплекс, але з чітким цільовим призначенням – для створення приватного дитячого садочка. Втім, чи відбудеться це, поки невідомо.

Поки ж територія занедбана, а остаточного рішення про її використання – немає.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень