Як виглядатиме сквер поблизу «Лагуни» у Рівному (ФОТО)

Історичне місце зроблять сучасним

Майбутній сквер "На Волі"

Занедбаний куточок Рівного, що на перетині вулиць Соборної і Дорошенка - у колишньому старому передмісті Воля, облаштують за проєктом молодого архітектора з Дніпра Вадима Милостюка.

Саме він став переможцем Всеукраїнського архітектурного конкурсу, пише «РівнеРетроРитм».

Такий вигляд матиме у майбутньому "Сквер на Волі"

Конкурс «Сквер на Волі» стартував у квітні. Переможців оголосили у вересні.  

Перше місце і премію у розмірі 15 000 грн. отримав проєктант з Дніпра Вадим Милостюк. Саме за його проєктом міська влада Рівного має облаштовувати сквер «На Волі» - на куті Соборної-Дорошенка.

[media=158875][media=158876]

За ідеєю молодого архітектора, у сквері будуть тенісні столи, невеличка сцена і дитячий майданчик.

Від будинків автор запропонував відгородити територію скверу прозорим парканом, а облуплені фасади будинків прикрити зеленими насадженнями.

Зелені насадження

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень