Як виглядало Рівне 100 років тому (ФОТО)

Раритетні світлини Рівного із минулого століття

Палац князів Любомирських, 1900 рік. Рівненський палац князів Любомирських з XVIII століття велично стояв на пагорбі поблизу сучасного стадіону "Авангард ". Палац розміщувався на острові і був з'єднаний з вул. Замковою підйомним мостом. Поруч розташовувалися сади, різні надвірні споруди, пороховий льох.

Фото 1907 року

Палац князів Любомирських був побудований в кінці 30-х років ХVIII століття на місці дерев'яного замку в стилі пізнього бароко, мав стрункі і величні форми, багато зовнішніх і внутрішніх прикрас: колонаду, фігури давньоримських лицарів при вході, мансардний дах, ліпні прикраси та ін. До кінця 1940-х років від палацу Любомирських не залишилося і сліду.

Найстаріша школа Рівного №3.1900 рік

Залізничну станцію Рівне відкрили у 1873 році. Під час Другої світової війни стару вокзальну будівлю було знищено, тому в повоєнні роки було збудовано теперішню будівлю вокзалу.

Вулиця Соборна

Театр в залізничному парку. 1914 рік

Вид на костел. 1914 рік

Чавунно-ливарний завод. 1916 рік

Центральна вулиця Рівного

Візит Імператора до Рівного. 1915 рік

1911 рік

У цьому домі жила сім'я письменника Володмира Короленка із 1866 по 1871 рік.

За матеріалами www.etoretro.ru

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень