ON-LINE

Як виглядає школа на Рівненщині, на яку вже витратили понад 3 млн грн (5 ФОТО)

четвер, 11 квітня 2019
Другий корпус школи в селі на Поліссі вже готовий на 60%

Побудова нового навчального корпусу школи в селі Дібрівськ Зарічненського району вирішить проблеми з місцями та розвантажить класи.

Директор сільської школи Василь Ковтунович розповів, що нині в закладі навчається 401 учень:

Через високе навантаження класів діти повинні тіснитися не тільки в навчальних кабінетах, але й в інших приміщеннях, навіть в актовій залі. Тому, звичайно, дуже важливе спорудження другого корпусу.

 

Батьки, вчителі та учні не приховують своєї цікавості та постійно контролюють, які ж зараз роботи відбуваються на будівельному майданчику. Усе село стежить за цим, бо насправді про розширення школи просили ще багато років тому.

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко у ході робочої поїздки у поліські райони оглянув сільську школу в Дібрівську і зазначив, що Полісся славиться своїми багатодітними сім’ями. Родини, де виховують по п’ять і більше дітей, тут не рідкість. 

Тому є потреба в побудові нового навчального корпусу біля сільської школи. Будівництво, що розпочали наприкінці 2017 року, активно триває й нині. За цей час вже вдалось звести приміщення майбутнього корпусу, накрити покрівлею та утеплити фасад. Вже вмонтовані вікна, двері та проведено водо- і світломережу. В загальному на об’єкт будівництва передбачено 4 млн 400 тис. грн, зараз вже використано 3 млн 200 тис. грн.

В новому навчальному корпусі зможуть розміститися учні восьми класів початкової ланки. Також там буде кабінет вчителя, психолога, ігрова кімната, вестибюль та туалети. А в першому корпусі навчатимуться учні старших класів.

Повідомляє Рівненська ОДА

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Юлія Вознюк Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного