Як у Рівному святкуватимуть день дитячої книги

Маленькі рівняни почали більше читати

Сьогодні світ відзначає Міжнародний день дитячої книги, він приурочений до дня народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

Нині психологи зазначають, що роль дитячої книги надзвичайно важлива у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь.

Про зацікавленість маленьких рівнян до книги розказала завідувач відділу обслуговування  дітей молодшого та дошкільного віку Рівненської обласної бібліотека для дітей Ірина Ворон

Хочу сказати, що збільшилось відвідування, збільшилося захоплення книгою, зріс інтерес до книги.

 

Нині ми маємо хороший фонд, добре укомплектований – це сучасні дитячі книги з гарними малюнками.

Вона зазначила, що починаючи з 2009 року фінансування бібліотек збільшилося і у почала з’являтися нова література, яка може задовольнити інтерес найвибагливішого читача.

До цього дня у бібліотеці проведуть літературний диліжанс «Казкова Німеччина», а також на базі закладу постійно діє клуб логічних розваг «Мудрограйлик» , проводять майстер-класи та інформаційні огляди нових книг, які надходять до бібліотеки.

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень