ON-LINE

Як Рівнерада вплинула на зниження вартості електропостачання в Україні

середа, 04 вересня 2019
Для непобутових споживачів

Міська рада Рівного доклала зусиль для зниження тарифу на електроенергію. Так, з першого вересня згідно з постановою Кабміну вартість на передачу електроенергії знизилася на 10-11% для непобутових споживачів.

Цьому передували чисельні звернення від місцевих органів влади та підприємств з проханнями знизити тарифи, які різко підскочили після першого липня. Своє звернення до Кабміну надіслала й Рівненська міськрада.

Для цього у серпні міський депутат Богдан Гапяк ініціював позачергову сесію міської ради. Нині ж політик каже, результатом задоволений, говорить Богдан Гапяк:

Начебто, що там та міська рада. Але як кажуть - вода камінь точить, крапля до краплі і назбирується. Я думаю, що і завдяки рівненській сесії, рівненським депутатам НКРЕКП знизила вартість електроенергії на 10%. Ще є обіцянка знизити у жовтні вартість ще на 10%. Тоді принаймні опустимося до початкового рівня на 20%.

 

Адже після запуску так званого ринку електроенергії вартість виросла 20%. Але ж якщо ринок, то має бути конкуренція і ціни навпаки мають знижуватися. Я вже говорив, що в нас вартість електроенергії була вища на 20%, ніж у Європі.

Богдан Гапяк

Нагадаємо, що з першого липня в Україні запровадили ринок електроенергії. Промисловці отримали змогу обирати компанію-постачальника енергоресурсів, що, своєю чергою, призвело до підвищення тарифів.

Підвищення тарифу, своєю чергою, спричинило величезні збитки у підприємств, комунальних установ тощо. Зокрема відома заява водоканалів про погодинне постачання води через нестачу коштів.

Сам власник Фабрики нетканих матеріалів Богдан Гапяк пояснював, що за липень його підприємство отримало на 400 тисяч гривень більші рахунки за електроенергію. Через зростання тарифів могли зупинитися місцеві текстильні підприємства та навіть електротранспорт, пояснював депутат.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
  • Загублено ключі від автомобіля

    В районі ринку на Ювілейному, було втрачено ключі Мультилок сірого кольору з брелоком у...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного