Через зникнення світла виборців просили покинути дільницю

Без електропостачання лишилася частина Рівного та Обарів

У Рівному спостерігається часткове аварійне відключення електроенергії.

Проблем з електропостачанням через пошкодження абонентської кабельної лінії, що належить КП «Рівнеелектроавтотранс» виникли у районі Мототреку, частково на вул. Відінській та С. Бандери, а також «На щасливому» та у Новому дворі.

Електропостачання для більшості споживачів вже відновили, повідомили Радіо Трек в «Рівнеобленерго».

Крім того, без електроенергії частково лишився й Обарів. Там відключення світла сталося через пошкодження на лінії 10 кВ «Карпилівка». На місці події вже працюють бригади Рівненського РЕМ. Поки що вони встановлюють конкретне місце пошкодження.

Між тим, є і випадки відключення від електроенергії окремих виборчих дільниць. Чергові бригади «Рівнеобленерго» намагаються якнайшвидше усунути наслідки аварій. У цьому їм допомагають й рятувальники.

Зокрема у першій половині дня на вул. Чорновола у Рівному сталося аварійне відключення електроенергії, внаслідок чого на виборчому окрузі №152 без електропостачання залишилась виборча дільниця №561/011, що розміщена у приміщенні бібліотеки (в будівлі клубу на вул. Чорновола, 101Е).

З метою недопущення зупинки виборчого процесу і тимчасового закриття виборчої дільниці, рятувальники задіяли спец обладнання - електростанцію «Iron Angel EG» потужністю 5,5 КВт та освітлювальну мачту.

Також енергопостачання зникло у Рівному на виборчій дільниці №561011. Про це повідомили у громадянській мережі "ОПОРА".

Виборці, які знаходилися у кабінках для голосування змогли проголосувати. Усіх інших, хто перебував на дільниці і ще не отримав бюлетені, комісія попросила покинути дільницю і прийти згодом або дочекатися увімкнення світла.

Через кілька хвилин світло з’явилося і знову зникло. Станом на 13:00 електропостачання на дільниці ще було відсутнє.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень