

А найчастіше поширюють агітпродукцію без вихідних даних
Виборчі перегони кандидатів у народні депутати вийшли на фінішну пряму.
З 20 червня, коли оприлюднили рішення Конституційного суду України щодо законності розпуску парламенту Президентом Зеленським, на усіх виборчих округах Рівненщини розпочалася
активна агітація за партії та кандидатів-мажоритарників.
Типовими порушеннями перегонів були поширення агітпродукції без вихідних даних, «чорний піар» і благодійність кандидатів, розповів координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами на Рівненщині Михайло Балик.
Влаштовують різні свята, фестивалі або організовують поїздки для різних верств населення. На таких заходах виборцям надаються певні безкоштовні послуги.
Це чітко забороненно законом. Тож така благодійність має ознаки непрямого підкупу виборців.
Зокрема, такі концерти і туристичні поїздки були у Гощанському, Корецькому, Острозькому, Рівненському районах і у місті Рівне, зауважив Михайло Балик.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Прогноз колумбійського пророка про перемогу України: Чого чекати 8 грудня
Єдиний спосіб – не програти війну та вийти на кордони 1991 року: усупереч всьому та – наперекір усім (ФОТО)
Що потрібно позичити 29 листопада, щоб весь рік супроводжувала удача: народні прикмети
Одне чарівне слово, яким можна виключити російську музику в будь-якому барі
Спочатку сніги, а потім +15 градусів: Синоптик здивувала прогнозом на ближчий час
Перевірити свої політичні уподобання можна за допомогою онлайн-тесту
Майже 2 тисячі громадян змінили місце голосування у Рівному
До мітингувальників з повітряними кульками у центрі Рівного чіплялися невідомі у масках
На Рівненщині підробили підпис голови дільничної виборчої комісії
Дитячі садочки – без черг: Олександр Курсик хоче ліквідувати черги до дитсадків
У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте
У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено окуляри та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину
27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.