Як рівненські поліцейські охорони складали заліки (ФОТО)

В Управлінні поліції охорони Рівненщини розпочався перший етап підсумкової перевірки працівників за 2016 рік

Постійно практикуватися у професійних навичках та поглиблювати свої знання – це секрет успішності поліцейського, - зауважує старший інспектор відділу кадрового забезпечення Управління майор поліції Андрій Доманський. – Для перевірки належного рівня знань та навичок у працівників існує система заліків та підсумкових іспитів, які дають можливість визначити кращих і з’ясувати питання, на які слід звернути увагу.

Завершуючи 2016 рік, працівники поліції охорони розпочали перший етап складання підсумкових заліків у різних напрямах своєї роботи. Вони написали професійний тест, показали вміння поводитися зі зброєю під час виконання нормативів і вправ з практичної стрільби, склали заліки із загальнопрофільної, функціональної, тактичної та фізичної підготовки.

За попередніми результатами всі правоохоронці показали хороші результати, повідомляє управління поліції охорони в Рівненській області. Наступний етап – у листопаді.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень