Як правильно декларувати доходи від оренди майна

Житловий найм оподатковується

Податкова нагадує рівнянам, що доходи від надання нерухомості в оренду, житловий найм потрібно декларувати.

Згідно з Податковим кодексом, громадянину-орендодавцю, який здає квартиру фізичним особам і не є підприємцем, після кожного кварталу протягом 40 днів необхідно сплатити податок на доходи фізичних осіб із нарахованого доходу.

Якщо це дохід, отриманий за минулий рік, і в місяць він становив менше 12180 гривень, то сплачувати необхідно 15%, якщо сума буде більша, то ще 20%  від суми понад вказану.

Якщо ж дохід від здавання нерухомості в оренду, житловий найм отриманий вже у цьому році, то сплачувати потрібно 18% незалежно від розміру такого доходу.

При цьому суму отриманого доходу потрібно відобразити у річній податковій декларації, яку потрібно подати до 1 травня 2016 року.

Додамо, що  минулого року 82  жителі Рівного подали декларації з відображенням доходу від надання майна в оренду (найм) на суму майже 7,5 млн грн., сума податку на доходи фізичних осіб склала 156,6 тис. грн.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень