Як не сплутати сезонну алергію з COVID-19

Медики розповіли про симптоми

З початком цвітіння в багатьох людей проявляється алергія на пилок рослин.

Починається нежить, свербіж очей, гортані. Ці симптоми можна легко переплутати з ознаками гострої респіраторної вірусної інфекції, зокрема COVID-19.

Однак для алергії не характерне підвищення температури та симптоми знімаються протиалергійними засобами, повідомляє Центр громадського здоров'я.

Тож якщо у вас з'явилися симптоми саме сезонної алергії, намагайтеся уникати контактів зі специфічними алергенами і проконсультуватися з лікарем щодо ліків та імунотерапії.

Між тим, медики нагадують, що нова коронавірусна інфекція небезпечна передусім для літніх людей та осіб із хронічними захворюваннями серцево-судинної, дихальної системи, діабетом чи онкологічними недугами.

Щоб не захворіти, мийте чи обробляйте спиртовмісним дезінфектором руки до та після туалету, після вулиці, перед приготуванням їжі, після доторків до дверних ручок, вимикачів та кнопок у ліфтах.

Після миття руки краще витерти одноразовим рушником або серветками.

Не виходьте надвір потреби. А якщо вийшли, уникайте громадських місць і дотримуйтеся відстані щодо інших людей не менше 1,5-2 м.

Прикривайте рот і ніс під час кашлю або чхання одноразовими серветками.  А в разі відсутності серветок чхайте і кашляйте у згин ліктя.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень