Як наші протестують у Львові (ФОТО)

Працівники Льонокомбінату влаштували там мітинг

Фото - Радіо Трек

Рівненський льонокомбінат (ТМ Goldi) опинився у неприємній ситуації.

Власник підприємства Олег Червонюк у своєму facebook розповів, що запрошених із Туреччини фахівців не пропустили на кордоні.

Мовляв, «незрозуміла мета візиту». Хоча їх дуже чекають у Рівному і, зокрема, на підприємстві.

Докладніше пр оце ми писали тут:

Працівники рівненського підприємства поїхали з протестом до Львова
[media=168613][media=168615]
Тож сьогодні, 20 січня, сотні працівників льонокомбінату поїхали до Львівського аеропорту і Західного управління Держприкордонслужби у Львові.
Більше інформації про результати поїздки - згодом на сайті Радіо Трек.
Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень