ON-LINE

Як комісія перевіряла легальних бурштинокопачів на Рівненщині (ФОТО)

субота, 30 вересня 2017
На них скаржилися мешканці

Цього тижня комісія Рівненськогої обласної ради з питань екології їздила перевіряти дві бурштиновидобувні фірми, які викликали підозри у місцевих мешканців. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Мешканці Сарненщини попросили в обласних депутатів перевірити підприємство «Укрбурштин» на законність дій. В людей викликав підозру кар’єр, який фірма викопала на території району в урочищі «Гальбин».

Під час перевірки голова екологічної комісії Рівненської облради Володимир Валявка зазначив, що підприємство з початку своєї роботи працює без порушень, втім, попросив дирекцію надати протягом двох тижнів низку документів на перевірку депутатам.  

Крім того, члени комісії відреагували на усне звернення представників Клесівської громади про необхідність проведення інспекції на території, де працює державне підприємство «Бурштин України».

Керівництво компанії запевнило, що проводить видобувну діяльність в межах наданого їм гірничого відводу, а протягом 2016 року сплатило понад п’ять мільйонів гривень ренти за користування надрами.

Кожне з підприємств члени комісії просили заключати інвестиційні угоди з органами місцевого самоврядування, аби до місцевих бюджетів надходити гроші за видобуток сонячного каміння.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
  • У Рівному загубився кіт

    На вулиці Степана Бандери (в районі Магнату) згубився білий ангорський кіт. З блакитними...
  • Загубилася собака - німецька вівчарка

    В районі Північного загубилася собака породи німецька вівчарка (хлопчик) чорно-рудого...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного