Як дізнатися свою долю і майбутнє за датою народження

Про це розповість кармічне число

За датою народження можна дізнатися, що чекає нас у майбутньому, з якої причини наша доля складається так, а не інакше.

Визначити це допоможе простий розрахунок.

Вважається, що свою дату народження люди отримують не просто так. Числа відіграють особливу роль в нашому світі, вони можуть відкрити нам секрети нашої долі. Нумерологія безпосередньо пов'язана з кармою.

Для розрахунку числа долі вам знадобиться тільки дата вашого народження. Наприклад, 12.03.1991.

Перший крок: перемножуємо день, місяць і рік. 12*3*1991=71676.

 

Другий крок: складаємо цифри отриманого числа до тих пір, поки не вийде число з відрізка від 1 до 9.

 

Приклад: 7+1+6+7+6=27. Далі: 2+7=9.

9 і є кармічне число.

Розшифровка чисел долі

Одиниця. Народжені під заступництвом Одиниці покликані допомагати іншим людям. Тільки так можна очистити свою карму і почати жити правильно. Якщо ваше число — 1, то першочерговим завданням є боротьба з егоїзмом і ревнощами.

Двійка. Якщо Всесвіт вибрав вашим числом Двійку, то вам слід проявляти обережність у спілкуванні з іншими людьми. Навіть якщо вам здасться, що ви знайшли другу половинку, якій можна довіряти в усьому, бажано залишати деякі секрети при собі. У минулому житті ви неодноразово страждали від пліток.

Трійка. У минулих життях ви часто досягали успіху коштом інших. Ви могли маніпулювати людьми, змушувати їх відчувати себе ніяково. Зараз ваша доля — це безкорислива допомога оточуючим. Якщо її не прийняти, в житті може початися низка проблем.

Четвірка. Кармічне число 4 свідчить про те, що вашою долею є всебічний розвиток. Можливо, в минулих життях ви багато лінувалися, але зараз Всесвіт хоче, щоб ви це виправили. Не переставайте вчитися, прагнути до чогось більшого.

П'ятірка. Число П'ять означає, що вам не варто витрачати свій час даремно. Важливо вибрати один напрям в життя і слідувати йому. Можливо, вас чекає велика любов або незліченні багатства, а можливо, це буде духовне просвітління. Дотримуйтесь інтуїції.

Шістка. Ваша карма позитивна, тому більшість ваших проблем, якщо вони є, відбуваються через невпевненість. Ви вільні вибирати будь-який шлях у житті: Всесвіт не буде чинити перешкод.

Сімка. Сімка — число тверезого розуму і чистої свідомості. Всесвіт радить вам позбутися згубних звичок, у тому числі негативних почуттів та емоцій. Якщо цього не зробити, то в майбутньому на вас можуть чекати величезні проблеми. Особливе місце займає заздрість, якої варто позбавитися.

Вісімка. Число Вісім — символ зацикленості. Всесвіт намагається зіштовхнути вас з проблемами, які не мають швидкого вирішення. Через що у вас накопичується злість, невпевненість і негатив. Щоб цього не відбувалося, потрібно вміти абстрагуватися від проблем та приймати поразки. Марнославство і гордість — ваші головні вороги.

Дев'ятка. Число Дев'ять схиляє людину до пошуку друзів та другої половинки, але важливо не забувати і про своє покликання. Розвивайте природні таланти і цінуйте моменти, коли ви можете повністю віддатися улюбленій справі. Знайшовши застосування своїм здібностям, ви станете щасливою людиною.

Джерело - РБК-Україна

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень