Дата народження впливає на схильність до алергії

Британські вчені провели масштабні дослідження з вивчення впливу місяця народження на стан здоров'я людини

Учені довели, що схильність до алергії та інших захворювань залежить від місяця народження людини. Як виявилося, кожна пора року змінює структуру ДНК, залишаючи на ній певні "мітки", які в майбутньому впливають на схильність організму протистояти тим чи іншим захворюванням.

Під час експерименту фахівці вивчили спіралі ДНК понад 10 тисяч добровольців і відзначили, що "мітки" кардинально відрізняються навіть у тих, хто народжений в сусідні місяці (січень і лютий, наприклад).

Поки науковцям не вдалося повністю з'ясувати закономірність виникнення і прояву "міток", проте, як виявилося, на алергію найчастіше страждають люди, народжені восени та взимку.

Надалі експерти планують продовжити вивчення "міток" для визначення схильності людини до тих чи інших хронічних захворювань.

Крім того, вченим вдалося довести, що місяць народження впливає також на зріст і тривалість життя людини.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень