Як та чим чистили дороги на Рівненщині. Звіт служби автодоріг (ФОТО)

Покриття доріг як державного, так і місцевого значення посипали спеціальними сумішами

У службі автомобільних доріг у Рівненській області звітували, що

на розчистку та посипку дорожнього покриття піщано-соляними сумішами було задіяно 79 механізмів, з них: 16 плужних снігоочищувачів, 37 піскорозкидачів, 3 автогрейдери, 23 навантажувачі, а також 123 робітники.

Ось про що йдеться в офіційному повідомленні служби:

Лише протягом однієї ночі цього тижня на обробку дорожнього покриття було використано 1400 тонн протиожеледних матеріалів.

У службі автодоріг кажуть, що силами філій ДП «Рівненський облавтодор» дороги в області розчищують. Окрім цього шляховики чистять посадкові майданчики біля автопавільйонів та прибирають від снігу водовідвідні штучні споруди.

Наші новини завжди можна знайти у Facebook та Telegram 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень