Як чесний наркоторговець зміг перемогти на виборах

Раніше сидів за торгівлю наркотиками

Абдуллах Ільязовіч став наймолодшим депутатом в історії округу Брчко в Боснії і Герцеговині. Виграв вибори, незважаючи навіть на те, що має кримінальне минуле, з якого придумав собі оригінальний слоган:

У мене грам завжди був грамом. Повага – понад усе.

Незадовго до виборів з'ясувалося, що близько трьох років тому Ільязовіча засудили за торгівлю наркотиками, зрештою, він не став це заперечувати, - повідомляє nv.ua.

Знаю, що я потрапив у ситуацію, і від цього не втекти. Я вірю, що зможу показати, що людина, коли навколо неї справжні люди, зможе зробити щось, що було немислимо ще три роки тому, - прокментував він.

За Ільязовіча, який балотувався від партії Народ і Справедливість, проголосував 801 виборець, тобто він отримав 31,86% голосів на своїй дільниці, що дозволило йому перемогти.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень