Як зробити свічку з підручних матеріалів під час війни

Треба три речі і вільний час

Відомий хімік Гліб Репіч показав, як зробити свічку своїми руками, якщо раптом зникло світло. Особливо вона треба, коли світло зникло під час війни.

Речі для виготовлення свічки

Потрібно взяти  жерстяну банку з-під пива чи будь-якого напою, яку можна знайти будь-де. Також знадобиться звичайна вата та будь-яка олія.

  • В банці відрізати денце, але не повністю, а лишаючи пару сантиметрів. Зробити це можна за допомогою звичайного ножа. Однак, обрізати потрібно, лишивши «язичок». 
  • Язичок потрібно зігнути та завернути, як на скріні нижче.
  • Вату треба взяти та скрутити у гніт та закріпити у згині «язичку».
  • Олію налити в ємність, гніт трохи вижати та можна запалювати. Горіти буде дуже довго, тому що олія згорає повільно.  Горітиме така конструкція цілий день. 

Експерт додав, що можна взяти будь-яку ємність, навіть керамічну, але не скляну, бо може тріснути. Навіть налити в мисочку олію, поставити ватку вертикально, і вона горітиме.

Джерело: МЕТА

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень