Як за 3 хвилини в мікрохвильовці випрати кухонні рушники

Виявляється, крім розігріву їжі, в мікрохвильовці можна проробляти ще багато цікавих речей

Кухонні рушники — мабуть, найбрудніше, що є в будинку. Прати їх разом з іншими речами нераціонально, закидати в пралку окремо — не економно.

Але є дешевий, швидкий і надійний спосіб впоратися з брудними рушниками.

Щоб випрати, відбілити й вивести плями на кухонних рушниках, потрібно попередньо замочити сам рушник або натерти плями мийним засобом, потім упакувати в пакет для заморозки, або на крайній випадок звичайний целофан і ретельно закрити його.

На середній потужності потрібно вибрати режим в 1,5 хвилини, засунути все необхідне в мікрохвильовку і дочекатися закінчення часу.

 

Після чого обережно витягти вміст за допомогою кухонних щипців або іншого приладдя, щоб не обпектися.

 

Відразу ж після мікрохвильовки рушники потрібно прополоскати в проточній воді або у ванній, вивісити для сушіння.

Одним з важливих правил в цій ситуації вважаються запобіжні заходи, постійна присутність і контроль, а також уважність у вивченні матеріалу, з якого зроблений рушник.

Природно, на упаковці не буде прямої заборони на прання в мікрохвильовці, але, якщо в складі більш ніж 70% синтетики, вкрай небажано так позбавлятися від плям, щоб не залишитися надалі з несправною мікрохвильовкою і купою обвуглених рушників.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень