За якою схемою ТЦК працюватимуть вночі та до чого призведуть ці зміни?

Детальне пояснення адвоката

В Україні Кабмін дозволив ТЦК працювати цілодобово. Адвокат Роман Сімутін проаналізував ситуацію та заявив, що таке рішення приведе до скорого прийняття нового закону про мобілізацію.

За словами фахівця, вночі працівники ТЦК розглядатимуть справи про адміністративні порушення та накладатимуть стягнення. Також проводитимуть медичні огляди та психологічні обстеження.

- Вночі - просто оф**енні будуть тести, інфа - сотка, - додав Сімутін.

Адвокат зазначив, що проводитимуть й облік військовозобов’язаних. Однак, вони й так його проводять, і вже ж наче 99% усіх є в електронних реєстрах.

Тож, як стверджує Сімутін, в результаті це все призведе до прийняття нового закону про мобілізацію. До того ж додав, що заодно завчасно готують ТЦК до валу адміністративних справ з підготовки заяв, пов’язаних з обмеженнями прав громадян.

- Тобто у праві керування, виїзду за кордон, арешту рахунків та затримань до трьох діб з доставкою до ТЦК для проходження медкомісії, - йдеться у повідомленні.

 

Чи законні такі дії? 

Кримінально-процесуальним кодексом (КПК) заборонено допитувати людей після 20:00.

- Та і як це виглядатиме, якщо по тебе приходять, навіть о 20:00 та викликають на нічний допит?

 

А от Кабмін, такий собі законодавець над законодавцем, без внесень змін до законів через парламент дозволив розглядати адміністративні справи цілодобово - додав фахівець.

Усі думають, що такі справи розглядаються по папірцях, без допитів. Однак ні, справи розглядатимуться за участі особи, яку притягують до відповідальності.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень