Як виглядали українські зірки на своєму випускному в школі (ФОТО)

Це треба бачити

Невдовзі в школах пролунає останній дзвінок і учні підуть на канікули, а випускники запам'ятають цей день на все життя. Українські зірки на випускному вечорі були не такими, як ми їх звикли бачити. Адже до світського виходу їх годинами готують стилісти.

Який вигляд мали вітчизняні знаменитості в шкільні роки на випускному балу. Багато хто з них кардинально змінив імідж.

Регіна Тодоренко написала у своєму Instagram, що на випускному вечорі «перетворилася з гидкого каченяти на прекрасного лебедя». 

Леся Нікітюк зізнавалася, що в школі потерпала від булінгу. Дівчина носила лише спортивний одяг, а першу косметику придбала у віці 18 років.

Віталій Козловський на випуск зшив костюм за власним дизайном. Артист розповідав, що зі шкільних років знав, що стане співаком, тому був ведучим усіх шкільних свят і писав сценарії.

Співачка Альоша на випускний обрала скромну довгу сукню з абстрактним принтом. Зі шкільних років зірка майже не змінилася.

Потап опублікував у Instagram фотографію зі свого випускного. Юний артист на фото – з густою шевелюрою, тут його не відразу можна впізнати.

Ірина Білик у школі була дуже сором'язливою дитиною, але вже тоді майбутня співачка проявляла вокальні здібності, виконавши кілька своїх пісень на випускному.

Джерело: OBOZREVATEL

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень