Як виглядає кінологічний центр поліції в м. Рівне, який оновлювали майже рік (ФОТО/ВІДЕО)

Ознайомився зі змінами голова Рівненської ОДА Віталій Коваль

Нещодавно на вул. Київській у Рівному запрацював оновлений кінологічний центр поліції. Роботи тривали останні 10 місяців і включали ремонт, осучаснення вольєрів і майданчиків для тренування, а також кухні для собак і кімнати відпочинку для кінологів.

Ознайомився зі змінами голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

На фото - голова РОДА Віталій Коваль
На фото - голова РОДА Віталій Коваль

Тут утримують і тренують 23 службових собаки, яких залучають до розкриття злочинів.

 

З ними працює 15 професійних кінологів.

Чотирилапі натреновані шукати людей, зброю, вибухівку й наркотики і від початку року допомогли розкрити вже чимало злочинів.

− Цікавим є те, що підготовка службової собаки триває ще змалечку і не один рік. Крім щоденних тренувань тривалістю у кілька годин, є заняття і в нічний час, - зазначив Віталій Коваль.

До слова, майже усі роботи працівники Центру проводили власними силами. Про це у коментарі «Суспільному» повідомив начальник Нацполіції області Олексій Камишанський.

Загалом на оновлення витратили близько 300 тис. грн.

Оновленні кімнати відпочинку для кінологів
Оновленні кімнати відпочинку для кінологів

Так виглядає кухня для приготування їжі собакам, яких утримують у кінологічному центрі м.Рівне. Фото "Суспільного"
Так виглядає кухня для приготування їжі собакам, яких утримують у кінологічному центрі м.Рівне. Фото "Суспільного"

За вагомі здобутки у службовій діяльності Вадиму Гуріну, який упродовж останніх 5 років очолює підрозділ, вручили відзнаку ГУНП у Рівненській області.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень