Як швидко висушити мокрі черевики: простий лайфгак

Легкий домашній спосіб висушити мокре взуття взимку

Взимку часто трапляється: повертаєшся додому, а черевики промокли.

Багато хто помиляється і ставить мокре взуття на батарею або обігрівач. Це дуже шкідливо — сильне тепло робить шкіру сухою і крихкою, а клей у швах може потріскатися, пише ТСН.

Є простий спосіб, який допомагає врятувати черевики — сіль.

 

Вона витягує вологу навіть із глибоких шарів шкіри та тканини.

Як сушити взуття:

  • Насипте трохи солі в стару шкарпетку або зробіть маленький мішечок із газети.
  • Покладіть його всередину мокрого черевика.

Для чобіт із густим хутром:

  • Спочатку набийте взуття зім’ятими шматками газети.
  • Потім додайте сіль у шкарпетку або паперовий мішечок.
    Газета вбирає вологу з поверхні, а сіль — із середини.

Секрет: якщо черевики дуже мокрі, газету треба міняти кожні кілька годин, інакше вона затримає вологу всередині.

Сушіння за кімнатної температури допомагає зберегти форму черевиків, уникнути тріщин і продовжити їхнє життя. Тож нехай батареї гріють кімнату, а ваші черевики залишаються сухими завдяки простим домашнім засобам.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олена Швидка

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень